Apartmán LomnicaSpoločnosť DAS vlastní vo Veľkej Lomnici, v krásnom prostredí pod Lomnickým štítom apartmán v apartmánovom dome, ktorý slúži na rekreáciu vlastných zamestnancov, ako aj širokej verejnosti. Zamestnanci spoločnosti majú zvlášť stanovené ceny, zohľadňujúce ich príslušnosť k firme. Apartmánový dom je situovaný v blízkosti golfového ihriska Black Storck. Návštevníci apartmánu môžu okrem služieb ktoré sú uvedené nižšie a ktoré poskytuje samotný apartmánový dom navštíviť termálne kúpaliská Aqua city Poprad a termálne kúpalisko Vrbov. Mesto Poprad a Kežmarok, ako aj Tatranská Lomica poskytujú široké možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, pri návšteve múzeí, kín, divadiel a rôznych kultúrnych aj športových podujatí. Samotný Spišský región poskytuje ďalšie možnosti pre rekreačné vyžitie návštevou gotickej cesty, Slovenského raja, splavu Dunajca v Pieninách, Spišského hradu, Levoče a pod. Samotné Vysoké Tatry lákajú na zimnú i letnú turistiku. V zime lyžovaním na najdlhšej zjazdovke v Tatranskej Lomnici a adrenalínovom Lominickom sedle. Tak isto je možné navštíviť okolité zjazdovky na Ždiari, v Bachledovej doline a Štrbskom plese. V lete lákajú Tatry množstvom vysokohorských turistických trás v dolinách, aj s výstupmi na tatranské končiare. Tiež je možné navštíviť najväčšiu jaskyňu Vysokých Tatier – Belianskú jaskyňu.

Obývacia izba je vybavená televízorom, rádiom a pripojením na internet. V apartmáne sa nachádza moderne vybavená kuchyňa so všetkým čo na prípravu jedla potrebujete. Spálňa poskytuje dve lôžka pre rodičov a dve lôžka pre deti.

Apartmánový dom poskytuje bezplatne: strážené parkovisko, ohnisko, detské ihrisko.
Za poplatok: tenisový kurt, saunu parnú, infra, a fínsku. Tiež jakuzzy ako aj dobre vybavené fitnes centrum.

 

Cenník

Vedľajšia sezóna:
15. 4. - 15. 6. a 1. 10. - 20.12.

40,- € /apart./noc/4 os.

Pri pobyte od nedele do piatku zľava 20%
30,- € /apart./noc/4 os.

Minimálna dĺžka pobytu: 2 noci.

Hlavná sezóna:
10. 1. - 15. 4. a 15. 6. - 1. 10.

65,- € /apart./noc/4 os.

Pri týždennom pobyte zľava 20%
50,- € /apart./noc/4 os.

Minimálna dĺžka pobytu: 4 noci.

TOP sezóna:
22. 12. - 10. 1., Veľká noc

95,- € /apart./noc/4 os.

Minimálna dĺžka pobytu: 4 noci.

 

Pre našich TOP klientov máme pripravené výhodné ceny. Prosím informujte sa o aktuálnej ponuke na tel. č. + 421 41 4364 488 alebo + 421 905 351 927.

Obsadennosť: max. 4 osoby

V cene je zahrnuté pripojenie na internet, parkovanie na vyznačenom parkovisku, pivnička na odloženie lyží, bicyklov atď.

Pobyt s domácimi zvieratami je zakázaný.
Klient má možnosť objednať si raňajky a ostatné služby na recepcii apartmánového domu.
Ukončenie pobytu - odchod do 10.00 hod. Nástup na dovolenku - po 14.00 hod.